Teslimat Adresi
En Uygun Teslimat Zamanı
Teslimat Şartları

Sipariş etmiş olduğunuz ürünleri aynı gün teslim etmeye gayret ediyoruz. Gecikmesi muhtemel teslimat durumunda size bilgi verilecektir.  Ürün teslimatının aksamadan gerçekleştirilebilmesi için lütfen gün içinde bulunduğunuz yerin adresini teslimat adresi olarak bildiriniz.  Talepleriniz sipariş sonunda belirlemiş olduğunuz teslimat tipine göre hazırlanmak üzere işleme alınacaktır. Siparişleriniz onaylandıktan sonra en geç 1 (bir) iş günü sonunda adresinize teslim edilir.  Müşteri temsilcimize danışarak değişik teslimat şartları konusunda görüşebilirsiniz. Ayrıca Kurye teslimatlarımız sadece Konya için geçerlidir.

Lütfen dikkat ediniz!

Sevkiyat sırasında zarar gördüğünü düşündüğünüz paketleri, teslim aldığınız kuryemiz önünde açıp kontrol ediniz. Eğer üründe herhangi bir zarar olduğunu düşünüyorsanız kuryelerimize tutanak tutturularak ürünü teslim almayınız.  Ürün teslim alındıktan sonra kuryelerimizin görevlerini tam olarak yerine getirdiği kabul edilmektedir.  Ürün hasarlı ise: Hazırlamış olduğunuz tutanağı en kısa zamanda  info@hepsibakkalda.com mail adresine bildiriniz.  Bu işlemleri gerçekleştirdiğiniz takdirde paketinizle ilgili çalışmalara başlayarak, en kısa zamanda teslimatın tekrarlanmasını sağlayacağız. Bu e-posta içinde ürünü neden iade etmek istediğinizi kısaca açıklarsanız ürün ile ilgili çalışmalarımızda bize yardımcı olmuş olursunuz.

Aynı Gün Ücretsiz & Hızlı Kurye

Siparişini tamamladığınız ürünlerin elinize ulaşma süresinin ne kadar önemli olduğunu bildiğimiz için sadece stokta olan ürünlerimizi hizmetinize sunuyoruz. Türkiye'de ki en büyük ürün stoğunu ve çeşitliliğini 7 gün 27 saat siz değerli müşterilerimizin beğenisine sunuyor ve siparişlerinizi hafta içi 18:00'den, Cumartesi günleri ise 14:00'dan önce verdiğiniz siparişlerinizi aynı gün içerisinde kuryelerimiz ile teslim etmeyi taahhüt ediyoruz.

Cumartesi günleri de dahil olmak üzere her gün internet sitemiz üzerinden gerçekleştirdiğiniz alışverişler kuryelerimiz ile adresine gönderilecektir.

YENİ VE İNDİRİMLİ ÜRÜNLERDEN HABERDAR OLUN !
İnternet sitemizde çerezlerden faydalanılmaktadır. Ayrıntılı bilgi için Kişisel Verilerin Korunması Kanununu, Gizlilik Sözleşmesi ve Çerez Politikamızı inceleyebilirsiniz. Kabul Et